Svatby jižní Čechy

 

Svatby jižní Čechy


 

Chystáte svůj velký den a chcete, aby byl opravdu nezapomenutelný? Svěřte organizaci vašeho svatebního dne do našich rukou. Personál pensionu Blanský les vám zajistí nejen svatební obřad, ale i svatební hostinu, výrobu vašeho svatebního dortu i ubytování všech svatebních hostí. V penzionu Blanský les máme zkušenosti s organizací a zajišťováním nejrůznějších akcí, včetně kompletního svatebního servisu.

Nezapomenutelný svatební den uprostřed krásné přírody

Útulné a zároveň moderní prostředí penzionu vzniklého rekonstrukcí starého vesnického stavení tak navždy pro vás může být spojeno s vaší velkým dnem. Připravíme pro vás nezapomenutelný svatební den uprostřed krásné přírody. Zajistíme vám kompletní svatební servis na míru dle vašich přání. Uspořádáme pro vás svatební hostinu, upečeme vám netradiční svatební dort podle našich speciálních receptur, dohodneme s vámi svatební menu podle vašeho přání. Na našich hostech nám opravdu záleží.

Menu pro svatební hostinu

I samotný svatební obřad včetně zajištění oddávajícího jsme schopni pro naše svatební hosty zorganizovat. V nabídce svatebního menu jsme ochotni se natolik přizpůsobit vašim osobitým přáním, že můžeme podávat i vegetariánské pokrmy.

Svatba v letním období

V letním období lze oslavu vaší svatby přemístit do venkovních prostor na přilehlou terasu.  Svatební veselí se bude odehrávat na čerstvém ovzduší, v příjemném stínu svatebního stanu určeného pro slavnostní příležitosti. Toto umístění vám nabídne výhled do šumavského podhůří Blanského lesa. Pro čerstvé novomanžele připravíme speciální uvítání se slavobránou a po svatebních oslavách uložíme vás i vaše hosty v našich apartmánech. Kompletní gastroservis našeho penzionu mohou doplnit i naše zákusky domácí výroby.

Zimní svatby

Krásně je u nás jak v létě, tak i v zimě. Je-li vaším snem svatební obřad uprostřed krásně zasněžené zimní krajiny, přenechejte vaše starosti nám. Rádi se organizace svatby ujmeme i v zimním období. Interiér naší restaurace včetně kavárny a ostatních prostor našeho penzionu vám budou plně k dispozici. Auta svatebčanů zaparkujeme pohodlně v bezprostřední blízkosti penzionu na soukromém parkovišti.

 
 

Copyright © 2020 Penzion Blanský les. Všechna práva vyhrazena.

Hide