Romantika pro dva v jižních Čechách

 

 

Romantika pro dva v jižních Čechách


 

Užijte si romantiku ve dvou na krásném místě uprostřed fascinujícího přírodního ráje. Rezervujte si svůj pobyt v páru v našem penzionu Blanský les. Prožijte ve dvou romantický týden nebo víkend obklopeni nádherným prostředím a s veškerým komfortem, který zamilovaní potřebují. V našem penzionu se o vás rádi postaráme.

Hledáte chvilku klidu pro sebe a svého partnera či partnerku? Máte pocit, že nemáte dost času jeden na druhého? Chcete být více spolu a práce, děti, nebo neustálé povinnosti vám to nedovolují? Zkuste týdenní, nebo alespoň prodloužený víkendový pobyt u nás, který vám navrátí pocit vzájemné sounáležitosti a péče jeden o druhého. Dopřejte si chvilku, nebo i několik dní pro svá osobní přání a touhy a zavítejte do penzionu Blanský les. Romantika pro dva v jižních Čechách se může stát nezapomenutelným obdobím ve vašem životě. Zajistíme vám plný servis, nabídneme pochoutky z naší domácí kuchyně a pro chvíle jen ve dvou vám připravíme skvělé ubytování.

Prostředí, v němž je náš penzion situován, k romantice a romantickým výletům přímo vybízí. Blízká CHKO Blanský les nabízí nespočet námětů k vycházkám i výletům. Ve dvou se můžete toulat krajinou rybníků a vodních kaskád, vydávat se na romantické procházky lesem ruku v ruce anebo usednout na kola a dát si trochu do těla při cyklovýletech. Trasy, které jsou v blízkém i vzdálenějším okolí, my v penzionu dobře známe a jsme připraveni seznámit s nimi i vás.

Příjemné interiéry našich pokojů, stejně tak jako blízké okolí penzionu vám pomohou zapomenout na starosti všedních dní a užít si blízkost svého partnera. K dobré pohodě přispěje jistě i naše vyhlášená kuchyň a kavárnička, kde podáváme oblíbené domácí dortíky. A pokud byste se třeba právě na romantickém pobytu pro dva v našem penzionu rozhodli uzavřít sňatek, nic nebrání tomu, abychom vám u nás uspořádali třeba i svatební hostinu.

 
 

Copyright © 2020 Penzion Blanský les. Všechna práva vyhrazena.

Hide