Co lze dělat v Hluboké nad Vltavou?

 

Co lze dělat v Hluboké nad Vltavou?


V Hluboké nad Vltavou můžete trávit dny své dovolené mnoha odlišnými způsoby. Od prohlídky zámku, přes návštěvu různých sportovišť, koupání až po návštěvu muzeí a galerií. Je jen na vás, jakou formu odpočinku zvolíte.

Aquapark

Na břehu Vltavy, hned pod zámkem je k dispozici místním i turistům otevřené koupaliště s velkým bazénem nepravidelného tvaru. K němu jsou připojené vířivka, skluzavka, protiproud, tobogán, dětský bazén a také klasické dlouhé plavecké dráhy. Akvapark je součástí velkého sportovního komplexu Hluboká, který zahrnuje také tenisové kurty, stadion, fotbalový areál, golfové hřiště, beachvolejbalové hřiště a také bowling.

Golfový resort

V nádherném prostředí historického zámeckého parku Hluboká mohou příznivci golfu navštívit nejotevřenější golfové hřiště v Česku, s 27 jamkami a velkým driving range. Plocha se rozprostírá na 68 hektarech a zájemcům o hru nabídne velké množství biotopů, písečných bunkerů, jezírek a vodních kanálů. Golfové hřiště sousedí s dalšími sportovišti.

Alšova jihočeská galerie

Milovníci kultury a umění si přijdou na své v Alšově jihočeské galerii, kde se konají pravidelně nejen hudební festivaly, ale také vzdělávací a mnohé doprovodné programy. Stálé galerijní sbírky nabídnou návštěvníkům soubor památek středověkého umění a české moderní umění 20. století. Cílem galerie je prostřednictvím různých expozic návštěvníkům zprostředkovat nejen setkání s dávno vzniklými uměleckými díly, ale i s těmi současnými.

Sportovní areál Hluboká

Sportovně relaxační areál Hluboká je místem, kde si můžete plně vychutnat chvíle volna. Zábavu pro celou rodinu naleznete na sportovištích, adrenalinových atrakcích i při relaxaci, tak, jak si ji každý z vás rád vychutná. Opravdu nádherně zpracované jsou tu plochy Adventure minigolfu.  Odvážným se nabízí možnost navštívit Adrenalin park s lanovým centrem. Rodiče s malými dětmi jistě neminou pestrobarevné nafukovací hřiště. Nechybí tu ani bazény, opalovací zóna, místo pro piknik a dokonce i pro rybolov, ohniště anebo trampolíny ve všech velikostech.

 
 

Copyright © 2020 Penzion Blanský les. Všechna práva vyhrazena.

Hide