Bezpečná rodinná dovolená v jižních Čechách

 

Bezpečná rodinná dovolená v jižních Čechách


 

Plánujete rodinnou dovolenou, kde budete obklopeni přírodou a každý člen rodiny si užije volno podle svých představ? Toužíte po aktivním odpočinku na místě, kde o vás bude dobře postaráno a výletní cíle budou na dosah? Přijeďte k nám do cyklo penzionu Blanský les. Vy i vaše děti včetně rodinných mazlíčků zde můžete strávit bezpečnou rodinnou dovolenou v oblasti malebných jižních Čech.

Penzion Blanský les jako základna pro výlety do okolí

Blanský les není jen Chráněná krajinná oblast s pozoruhodně zachovalým krajinným celkem, ale i jméno našeho penzionu na okraji Kvítkovic, několik kilometrů od Českých Budějovic. Stejně pohodlně se k nám dostanete ze směru od Českého Krumlova anebo od Písku. Chcete-li strávit aktivní dovolenou, náš penzion bude pro vás skvělým místem, odkud každý den jiným směrem můžete vyrážet za poznáním krás blízkého i vzdálenějšího okolí. Autem lze navštívit 50 km vzdálené Lipno, pěšky od nás dojdete k 6 km vzdálenému rybníku Dehtář. Zajímavý cyklovýlet můžete podniknout na hradní zříceninu Dívčí Kámen, do ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou anebo do Holašovic, malebné vesničky se zachovalými stavbami z dob selského baroka.

Navštivte nedaleké zámky jižních Čech

Z oblíbených výletních rodinných cílů jmenujme 3 blízké zámky. Za návštěvu stojí zcela určitě Český Krumlov, který je hned po Pražském hradě druhým nejrozsáhlejším zámeckým areálem u nás. Zámecký komplex má 5 nádvoří a pozoruhodnou raritu – medvědy v hradním příkopu. K nejnavštěvovanějším místům jižních Čech patří zcela jistě i kvůli zámeckému baroknímu divadlu s otáčivým hledištěm. Dalším cílem vašich prázdninových cest se může stát zámek Hluboká nad Vltavou, nebo renesanční skvost zámek Kratochvíle.

Můžete si i pěkně polenošit

A až budete z výletů unaveni a budete chtít lenošit, posadíte se na terasu u penzionu Blanský les s výhledem na naši zahrádku a do okolních lesů. My vám naservírujeme oblíbenou odpolední kávičku. Vaše děti si zatím budou hrát na dětském hřišti u penzionu a váš čtyřnohý mazlíček může spokojeně polehávat u vašich nohou. Ideální dovolenkový relax, co říkáte? Věříme, že po dovolené strávené u nás budete odjíždět spokojení a doslova nabiti tolik potřebnou energií do následujících dnů.

 
 

Copyright © 2020 Penzion Blanský les. Všechna práva vyhrazena.

Hide